Shipmates Listed by State
 


Quarterdeck

 
Last First Rate Tour City St
Daigle Daniel T FTGSN 65-66 North Pole AK
Bonware Sr Kenneth SH3 77-77 Birmingham AL
Thompson Tommy STG2 69-72 Boaz AL
Link Andrew H GMG3   Dadeville AL
Hasch Frank L BT3 74-76 Dothan AL
Rochester James H MM3 54-56 Florence AL
Hall Jr Yancy N     Grand Bay AL
Taylor Herbert GM3 60-62 Homewood AL
Smith James A RD3 62-64 Huntsville AL
Garland Jerbert H CSC 66-67 Lillian AL
Finley Donnie E BMSN 70-72 Midland City AL
Staehling Marcus S SN 66-67 Russellville AL
Pester James QM3   Ash Flat AR
Ketcham John F GMG2 67-70 Bryant AR
Hardaway Earl L EWC   Crosset AR
Byrd Terry M MM1(SS) 73-78 Dardanelle AR
Hogg Donald N BM3 62-64 DeQueen AR
Alexander Jim C Assoc   Dierks AR
Stevens Kenneth G BT2 63-66 Jacksonville AR
Johnson Al - 68-69 Jefferson AR
Goener Sr Larry D ICFN 70-72 Marianna AR
Williams Virgil BMC 54-55 Perryville AR
Skillen Johnny V BMSN 64-66 Pine Bluff AR
Wallace Jr Thomas SN 63-65 Jacksonville AR 
Keagle Paul MM2 55-57 Anthem AZ
Marcinko Thomas M EM3 76-77 Buckeye AZ
Sciaretta  Robert J SH3 63-65 Chandler AZ
Kelley William GM3 50-53 Fort Mohave AZ
Junk Keith N LTjg 67-69 Fountain Hills AZ
Berg B Kendall MM3 77-77 Glendale AZ
Barry Robert F LTjg 63-65 Green Valley AZ
Coggins Charles W STG3 74-77 Humboldt AZ
Bowen William L RM1 76-77 Kingman AZ
Rupp Earl FN 68-71 Kingman AZ
Foos Allen A SK3 66-67 Mesa AZ
Symons Joseph H MM3 70-73 Mesa AZ
Gerald Frank C MM3 70-72 Surprise AZ
Taub Larry BMSN 62-65 Surprise AZ
Barnes Horace BT1 65-66 Tucson AZ
Hird Andrew J QM3 70-72 Tucson AZ
Irish George A Ens 50-51 Tucson AZ
Decker Donald SO3 53-56 Yuma AZ
Blasingham Ken  FT3 60-61 Arroyo Grande CA
Leem Manual U FN 77-77 Bay Point CA
Darnell Gene RM3 50-53 Calabasas CA
Rice RJ (Charlie) EM2 56-59 Desert Hot Springs CA
Archuleta Edward BT3 72-74 Escalon CA
Lang Wayne L RM1 71-73 Excondidi CA
Engle Peter D ETR3 70-72 Fair Oaks CA
Hansen Gordon SN 75-76 Fairfield CA
Musgrave Richard L SN 69-71 Fall Brook CA
Seasock Dennis FBT2 75-76 Huntington Beach CA
Kucinski Chester PN2 69-71 Indio CA
Pearson Alexander C QMSN 68-70 Indio CA
Reid Thomas P GMSN 65-65 LaCresenta CA
Snyder Russell BM3 58-60 Laguana Hills CA
Howe Norbert SDC 48-49 Lakewood CA
Bandy Keith BT2 57-60 Merced CA
Olson F James MM2 62-64 Modesto CA
Pangelinan Pantaleon I DC1 66-66 National City CA
Jutte Thomas E MM2 67-70 Oceanside CA
Calimag Edilberto D IC2 64-64 Pasadena CA
Whelan Jr Edward C CDR 67-69 Placentia CA
Schrader Paul D FT3 59-60 Placerville CA
Sandler Lee Barry CS2 68-69 Pleasant Hill CA
Imandt JP 'Pete' RMSN 68-68 Ramona CA
Sanderson Edward J Ens 72-74 Ranch Santa Fe CA
Becovitz Lou ETN2 76-78 Rancho Santa Margarita CA
Davison David B MM3 77-77 San Clemente CA
Benepe John W LTjg 64-65 San Diego CA
Cavaiola Larry LT 76-77 San Diego CA
Laranang Larry R MS2 76-77 San Diego CA
Stocksiek Gerald MM3 61-63 San Jose CA
Redenius Mark C SHSN 74-75 Shingletown CA
Santos Efren L SKSA 76-77 Simi Valley CA
Fisher Arthur FN 64-66 Temecula CA
Goold George M FTG3 68-70 Temple City CA
Burgess Michael E RMSN 70-72 Whittier CA
Newman Raymond E3 - Aurora CO
Ammen Charles A RMSN   Colorado Spring CO
Jennis Vernod     Denver CO
Mays Richard N BTFN 76-76 Denver CO
Gribble Terry FT3 70-71 Fowler CO
Philpott-Jones Wayne MM2 77-77 Lakewood CO
Quick Edwin T Ens 65-65 Lakewood CO
O'Neill James F ICFN 71-73 Las Animas CO
Taddeucci Hank BM3 62-63 Loveland CO
Fitzgerald Randall L RMSA 79-72 Monument CO
Milanovich George J BT2 65-69 Thornton CO
Post II Phillip F GMG3 70-72 Westminster CO
Neudeck Albert O SN 70-72 Bridgeport CT
Nuedeck Albert O SN 70-72 Bridgeport CT
Camden Mark D GMGSN 77-77 Bristol CT
Tingley Arthur S EM3 64-64 Derby CT
Seabaugh Jerry SK1 68-69 East Hartford CT
Dahl Bert LT 69-71 Groton CT
Osswald Albert A FN 66-67 Groton CT
Simpson Richard J GMG3 67-69 Groton CT
Barrera Jr Chuck QM3 65-66 Manchester CT
Aube Noel H GMG2 72-75 Meriden CT
Stubelick Adam BT2 50-52 New London CT
Aeschlimann Michael MM2 62-66 New Milford CT
Smith Robert GMG3 71-73 Newington CT
Davies Sanders FTG2 69-72 Norwalk CT
Wilcock Robert M BT2 56-58 Oxford CT
Combs James MMR2 77-77 Plainfield CT
Spinozza Leonard F PN2 54-55 Sandy Hook CT
Meyer Steve A SN 72-73 Uncasville CT
Hazen Charles RM2   Wallingford CT
Unwin Thomas W EMFN 51-52 Waterbury CT
Patrick Lawrence W BTFA 70-72 Waterford CT
Rose W Al MM2 71-72 Wolcott CT
Hatstat Bud BT3 63-63 Woodbury CT
Gourdine Charles H SK3 72-75 Washington DC
Chandler Donald R FT3 70-72 Hockessin DE
Marker Harry RM2 67-68 Long Neck DE
Billups Michael GMG3 76-77 Newark DE
Carig Rogelio S MS1 75-75 Newark DE
Coffea John F BTFN 76-76 Newark DE
Eriksen Paul ET2 49-52 Newark DE
Walton Sr William BT3 51-53 Newark DE
Wingard Wayne A QM3 76-77 Townsend DE
Harker James F LTjg 69-71 Wilmington DE
Fuller Joseph E EM1 75-77 Altamonte Springs FL
Richter Walter SM 58-62 Astor FL
Tirado William RMC 73-73 Atlantic Beach FL
Dehof Sr James D MM3 56-60 Big Pine Key FL
Weiss Len SO3 54-56 Boca Raton FL
Keith Richard I MM3 66-69 Bradenton FL
Kelly Robert LTjg 66-67 Bradenton FL
Rahn Christian H BT3 70-74 Cape Coral FL
Sapikowski Donald ETR3 66-68 Cape Coral FL
Trout II Eugene C BT1 77-77 Clearwater FL
Calabria Richard A     Coral Springs FL
Marchione Eugene L S1c 46-48 Crystal River FL
Schwartz John B MM2 64-64 Dania Beach FL
Desmore Clayton L BT3 70-72 Daytona Beach FL
Creeron Daniel J SK3 64-66 Deltona FL
Robbins Dale E Assoc   Dundee FL
Hughson Roderick BT3 72-75 Dunedin FL
McLaud Maurice S TM3 53-56 Edgewater FL
Quint Danny R MM2 71-72 Estero FL
Beebe Sr James BM3 67-68 Floral City FL
Besett Del L YNC 57-59 Floral City FL
Negin Alan Edward SN 71-71 Fort Lauderdale FL
Rich R Raymond PC3 60-62 Fort Myers FL
Robinson R James RM3 69-72 Ft Myers FL
Waller Roger MM3 68-70 Gainesville FL
Starling Ernest     Glen Lake FL
Ebling Rick FTG3 68-68 Groveland FL
Shea Timothy A GMG3 68-69 Groveland FL
Bouthilet Dan GMG2 63-66 Gulf Breeze FL
Roggenbuck Ed FM2 46-48 Gulf Breeze FL
Vance Charles T LT 71-73 Hernando FL
Burney Thomas HMSN 57-61 Holiday FL
Strongarone Edward G BT3 62-62 Homosassa FL
Pacio Julio C HT 77-77 Intercession City FL
Kleinsorgen Frank BTCM 55-55 Interlachen FL
Cash Martin L QM3 70-72 Jacksonville FL
Dixon Rushie L DC 55-59 Jacksonville FL
Duffey Ernie ET1   Jacksonville FL
Fasick James J ETN2 70-72 Jacksonville FL
Gutierrez Orlando H SD2 69-70 Jacksonville FL
Hallstein Robert BT2 77-77 Jacksonville FL
Harding Charles F Gson   Jacksonville FL
Litwhiler Lance ET3 77-77 Jacksonville FL
Meleady Patrick G - 61-62 Jacksonville FL
Partridge Thomas MM2 74-76 Jacksonville FL
Pickard James STG3 63-65 Jacksonville FL
Slowey Standley R MMFN 76-77 Jacksonville FL
Stinger Norman J STG3 75-76 Jacksonville FL
McElvarr Joseph E STG1 77-77 Jacksonville Beach FL
Carrasco Renato MSCS   Kissimmee FL
Renfrew Carlos T CS3 53-55 Kissimmee FL
Starling James SM2 66-70 Lake City FL
Burkett Jr Frank S FT1 54-55 Largo FL
Chester James F LTjg 66-69 Largo FL
Lombardo Jr Thomas K BMSA 62-63 Largo FL
Trowbridge George QM2 72-75 Largo FL
Seiler Glenn BM2 50-54 Lecanto FL
Falconer Paul R RM2 51-52 Leesburg FL
Smith Robert C BT3 60-62 Leesburg FL
Lutovsky William MM3 - Melbourne FL
Thurmond M Stafford BT3 48-50 Melbourne FL
Prohidney David RM2 74-77 Melbourne Beach FL
Blackwelder Ricky L MM3 71-74 Merritt Island FL
Tei Edillo J SN 74-76 Miami FL
Gregg Harold A MMS 70-72 Milton FL
Arroyo Sr Jose A SN 71-72 Mount Dora FL
Cwikowski Eric J RD2 66-66 N Fort Myers FL
Ryberg John YN3 52-55 N Palm Beach FL
Booth John T OSC 74-76 Naples FL
Chobanian Donald J LTjg 53-55 Naples FL
Perri Richard V SA 69-71 Naples FL
Higley Sidney SK3 62-64 New Port Richey FL
Littleson Carl W GM3 66-68 New Port Richey FL
Carlock William SN 59-61 North Port FL
Davis HR (Hank) LTjg 59-61 Ocala FL
Hake Donald SH2 59-62 Ocala FL
Munier Lawrence A FTG3 62-64 Ocala FL
Neuhausen William L IC3 66-68 Ocala FL
Everdyke Gordon - 48-50 Orange Park FL
Aldridge Ralph H STG2 65-67 Orlando FL
Carroll Frank M (Francis) BTCS 74-77 Orlando FL
Shephard Frank J ETN2 68-70 Orlando FL
Stangle James A (Casey) SO2 48-52 Oxford FL
Wood Gordon H GMSN 64-64 Palm Bay FL
Farmer Douglas L MM3 77-77 Palmetto FL
Keller Carl R HMCM 75-77 Pensacola FL
Svendsen John T ET3 77-77 Pensacola FL
Ciervo Ron PN2 71-73 Pinellas Park FL
Hanigan Marvin F CDR 71-72 Ponte Vedra Beach FL
Carlson Paul STG2 69-73 Port Charlotte FL
Carroll James MM3 65-67 Port Charlotte FL
Scott Brad MMFN 70-71 Port Charlotte FL
Weber Charles J LTjg 76-77 Port Charlotte FL
Willis Richard RM3 68-69 Port Orange FL
Johnson Robert W BT3 49-52 Port Richey FL
Wright E David BTFN 70-73 Port St Lucie FL
Crisler Raymond L GMSN 72-74 Riverview FL
Richmond III John EM3 75-77 Riverview FL
Patterson David W MR3 68-71 San Antonio FL
Cochran Edward     Sarasota FL
DuBois Marshall K SH2 62-66 Sarasota FL
Hodges Jeff W TM2 55-58 Satsuma FL
Hill Robert E LTjg 50-51 Sebastian FL
Hilley CJ SH3 46-46 Seffner FL
Teige Larry J DC3 72-73 Seminole FL
Johnson Joe M DC3 64-64 Shalimar FL
Peters Jim D BMSN 60-61 St Augustine FL
Bulson Robert E SK3 55-57 St Petersburg FL
Leitner Bruce A MM2 76-76 St Petersburg FL
Rainey Lewis E   76-77 St Petersburg FL
Sheppard Francis J SH1 74-76 Sun City Center FL
Underberg Paul B SA 72-74 Tampa FL
Dixon Larry E RD3 65-67 Tavares FL
Bonham Mark W LTjg 64-64 The Villages FL
Eairheart Robert E CS2 70-73 Venice FL
Harpster Bruce W MM2 54-57 Venice FL
Harrison Jr John D YN2 75-77 Venice FL
Marshello Joseph H S1c 46-47 Weeki Wachee FL
Goff James SN 63-66 Winter Haven FL
Thorp Albert W MM2 68-70 Winter Haven FL
Whitmore Bernard (Jake) RD3 64-65 Winter Haven FL
Dilts Charles H RM2 75-76 Winter Park FL
Viani John A RMC 47-48 Alpharetta GA
Marlowe Charles FT2 57-59 Athens GA
Marslender Robert A RD3 65-66 Atlanta GA
Adams Jr Adiel L LTjg 63-66 Augusta GA
Blocker James O RD3 64-67 Brunswick GA
McGrady Ronald D FA 63-65 Calhoun GA
Emerson George GM2 54-59 Cartersville GA
Sexton Aaron   70-72 Douglasville GA
Mann Charlie SH2 70-73 Duluth GA
Cullen Paul Pierce HT1 77-77 Ellijay GA
Caines Steve S BTFN 69-71 Harlem GA
Nesbit Ralph M SKSN 66-67 Loganville GA
Patterson Edgar W (Pat) YN3 69-70 Macon GA
Walton Paul SK2 51-53 Martinez GA
Stevens William D STG3 65-66 Peachtree City GA
Powell George "Jack" FTSN 50-53 Powder Spgs GA
Mathews E E CS1 57-63 Rome GA
Greer Gary S GMSN 69-71 Tifton GA
Gwynn Howard (Bill) SN 72-73 Warner Robbins GA
Warfield Harold MM1 47-48 Watkinsville GA
Oskins Michael IC3 70-72 Hilo HI
Kerley Thomas O LT 67-68 Kamuela HI
Baur Willard E MM2 55-59 Bettendorf IA
Chidester John E RM1 66-66 Boone IA
Brandt Richard M GMG3 70-72 Cedar Rapids IA
Tucker Roger D CSSN 70-72 Cedar Rapids IA
McMullen Januarius  FN 68-70 Denison IA
Morgan David R MM2 62-65 Eldora IA
Flood Rodney L MMFN 68-71 Floyd IA
Putnam Elmer T BT3 63-65 Gilman IA
Ambrose Mark MMFN 73-75 Jefferson IA
Moss James C BMSN 73-75 Moville IA
Rice William D BT2 68-71 Boise ID
Redfern Robert C FN 68-70 Gooding ID
Wiedl Eugene V SM3 66-66 Melba ID
Edmondson Edgar H EMFA 64-64 New Plymouth ID
Snickars Roger FN 68-70 Algonquin IL
Ghilardi Lawrence J SHSN 69-71 Arlington Heights IL
Balitchik John P SF1 64-64 Beach Park IL
Evans Delward L FA 72-72 Chicago IL
Krey Walter L MMFA 66-66 Chicago IL
McNichol Greg STG3 70-73 Chicago IL
Peco Victor A BM3 69-71 Crestwood IL
Beary Richard D BM3 69-73 Dahind IL
Hiatt John C RD3 67-69 Darien IL
De Armond Robert K ETNSN 67-68 Decatur IL
Dahlstrom Baesley (Lee) MRFN 57-59 DesPlaines IL
Shields Stephen T ETR3 76-77 Dwight IL
Beary James T BM3 66-66 East Galesburg IL
Oberlander Patrick ETR3 59-60 East Peoria IL
Moore Glen A RD2 70-72 Geneva IL
Burks Stephan D BT3 73-73 Genoa IL
Lang Robert LTjg 75-77 Hawthorn Woods IL
Carargher James A EM3 64-64 Hickory Hills IL
Hattaway Tim  SK2 71-74 Macomb IL
Campbell Elsie M Assoc   Mahomet IL
McKenzie Tony BM3 69-70 Marion IL
Roddy Jack T SM2 64-68 Mt Zion IL
Szitasy Philip BT2 71-75 Newark IL
Mollard Francis L FN 51-55 Oaklawn IL
Church Phillip H Ens 68-71 Paris IL
Kauzlarich Francis L DK2 69-70 Peoria IL
Virden Harry L DC3 71-73 Peoria IL
Paulaskas Ronald MR3 65-67 Plainfield IL
Sanderson Virgil SK1 62-64 Roanoke IL
Ocker Jerold R LTjg 59-62 Rockford IL
Hammersley James RD3 68-72 Simpson IL
Rockwell Jr Fred D S1c 46-48 Toulon IL
Travis Robert GMG2 68-71 University Park IL
Donovan Jr James E ET2 71-73 Westchester IL
Weiss Roger I - 60-60 Yorkville IL
Dunmire Gerald E FTG3 70-71 Anderson IN
Campbell Nick MM3 72-74 Atlanta IN
Fledderman Mark C EM2 62-65 Batesville IN
Groppenbecker Terry L FA 70-72 Batesville IN
Bowen Albert SH3 71-72 Bloomington IN
Koeniger Richard SN 59-61 Canaan IN
Moore Edward J MM2 62-64 Columbia City IN
Brown Charles F CS3 53-55 Elkhart IN
Trainer Clifford     Evansville IN
Schuller Donald E MMFN 66-68 Fremont IN
Foote Marvin E BM3 65-68 Ft Wayne IN
Asbury Joseph R RD2 63-66 Hymera IN
Reed Thomas R RM3 64-66 Kimmell IN
Losiniecki Norman EN3 60-62 Michigan City IN
Norrick John M ET1 69-73 Oakland City IN
Eisley Jim   67-69 Terra Haute IN
Zolman David R BT2 58-62 Wasbash IN
Somuk John A MM2 75-77 Worthington IN
Duver Charles W ETN2 66-69 Baldwin City KS
Theel Mark S IC2 77-77 Independence KS
Stapleton Jack BM3 65-66 Lanerd KS
Ingerson Edward E FT2 71-72 Leavenworth KS
Weeks George E FTG3 65-67 Pittsburg KS
Wilson James L BT3 63-66 Salina KS
Behrens Robert YNSN 69-70 Shawnee KS
Schafers Christopher J GMT3 77-77 Valley Center KS
Himes Carl SK3 60-62 Wichita KS
Jackson Bill RMSN 63-65 Ashland KY
Sweazy David H FN 69-71 Bloomfield KY
Sumner David MM3 69-69 Cadiz KY
Chandler Ronald L SN 66-69 Catlettsburg KY
Bischoff James B     Edgewood KY
Alls Maynard SK1 70-73 Fisherville KY
Ennis Carl BTC 56-69 Frankfort KY
Davis Ellis MRFN 50-53 Hardin KY
Carroll John S YN3 68-70 Henderson KY
Marlar Jeff SMSN 65-66 Independence KY
Varney Jerry M BT3 70-71 Lebanon KY
Batson Charles D LCDR 76-77 Louisville KY
Morgan Tommie J GMG2 67-70 Louisville KY
Santos Llewellyn J RMC   Louisville KY
Gurley Dale E BT2 61-63 Mayfield KY
Boles Kenneth BT   Paducah KY
Smith H Barry BM3 64-65 Shelbyville KY
Walker Clarence SN1 48-52 Somerset KY
Wright Robert EN3 72-73 Villa Hills KY
Connella Clarence E GM3 56-57 Alexandria LA
Givens Donald RM2 70-73 Bastrop LA
Trovato Douglas SH3 65-67 Baton Rouge LA
Munger Francis X LCDR 71-73 Bush LA
Armstrong Sr Jay N IC3 60-62 Destrehan LA
Bailey Wayne SN 69-70 Pitkin LA
Keith Leland P BM2 64-64 Port Allen LA
Mac Isaac Robert BT2 74-75 Slidell LA
Clearo William E BT3 73-77 Abington MA
Courtemanche Wayne RM2 71-73 Baldwinville MA
Bloch Lawrence M SM3 70-72 Belmont MA
Eriksen Robert C SFM3 65-67 Beverly MA
Pigsley Benjamin MM2 59-60 Beverly MA
Campanella Peter F YNSN 69-71 Boston MA
Cooper Larry     Boston MA
Gonzales Jorge     Boston MA
Mac Nichol Fred BM3 52-54 Carver MA
Sandefur Paul W IC1 66-66 Dorchester MA
Page Omer QM3 49-53 Dracut MA
Gouin Mark C HTFN 75-75 Gloucester MA
Masi Robert SN1 46-47 Gloucester MA
Moll Kenneth E LT 55-56 Hanover MA
Twombly Paul ETR2 65-68 Haverhill MA
Gaudet Raymond MM2 70-72 Lawrence MA
Santangelo Ronald P  PN2 56-58 Leominster MA
Tardif Jerry G TCS   Milford MA
Comatis Stephen M CSSN 56-60 Nantucket MA
Hayes B Lawrence     Newburyport MA
McCann Michael RD2 70-70 Randolph MA
Boylan Joseph RD2 67-70 Shrewsbury MA
Lemay Joe BT2 74-75 Shrewsbury MA
Tin Can Sailors Annmarie @      Somerset MA
Boyle George J ICFN 65-65 South Hadley MA
Welterlen Lawrence RD2 49-52 South Yarmouth MA
Meara John J RM3 51-55 Springfield MA
Driscoll Edward J EMFN 53-56 West Roxbury MA
Cupak R Darryl   63-64 Westfield MA
Kinne David J FTG3 70-74 Westford MA
Lima Thomas D SN 69-70 Woburn MA
Curll Rusty BM3 66-66 Worcester MA
Walker Sonny Laffey   Abingdon MD
Bosley Shelton SQ3 - Baltimore MD
Eder Mike RMSN 76-76 Baltimore MD
Johnson Eric R SHSN 69-71 Baltimore MD
Kirhagis Chris     Baltimore MD
Rich William T Assoc - Baltimore MD
Shulka Phippip N HM3 70-72 Baltimore MD
Reininger Andrew  A S1c 46-47 Bowie MD
Hisky Albert F DC3 70-72 Catonsville MD
Seubott Alvin J ICFN 64-64 Catonville MD
Kindle James R DK2 66-68 Centreville MD
Royster Joshua C BT3 65-65 College Park MD
Ingham Lawrence D RM3 68-68 Conowingo MD
Stevens Mark J STGSN 69-72 Edgewood  MD
Hartman Tony MM3 76-77 Elkton MD
Otto David I RD2 69-72 Ellicott City MD
Lake Leo M MM2   Fallston MD
Scudder John MM2 74-77 Federalsburg MD
Flater Richard W MM3 64-64 Finksburg MD
Rasnake Roger H BM2 66-68 Finksburg MD
O'Donnoghue Edward H SK2 72-74 Gaithersburg MD
Sousa Jerome E EM3 60-62 Glen Burnie MD
Saunders Joseph G TM3 55-59 Hagerstown MD
Bieman Gerald G RDSN 66-67 Hanover MD
Whiteman David B EM2 70-73 Hollywood MD
Hamolia John J SN 66-66 Hyattsville MD
Alexander Charles L EM3 65-67 Linthicum Heights MD
Wright Wayne N BM3 61-63 Phoenix MD
Moree Ronald L CSSN 70-72 Pikesville MD
Clauss Jerre RD2 59-61 Pocomoke City MD
Palechek Joseph BT3 49-53 Rosedale MD
Monaldi Sr Frank SM3 73-75 Towson MD
Chlebda C Christopher BMSN 73-75 White Hall MD
Perhach William J FTG3 63-66 Appleton ME
McAlpine David B BT2 74-76 Baileyville ME
Sherwindt Carl MM2 61-65 Blaine ME
Albert Gilbert C EM3 64-64 Caribou ME
Arnold Alan TM3 67-68 Dresden ME
Ottum John W STG2 66-66 Dresden ME
Farwell Russell RD3 70-72 Greene ME
Hamman Gordon D ST1 64-66 Hiram ME
Murray Roland BT1 48-58 Kittery ME
Bobb James CS3 69-71 Lisbon ME
Thornton Forest P CS3 70-72 Lyman ME
Atkinson Dennis MM3 72-74 Phillips ME
Perry Michael HM3 70-71 Auburn Hills MI
Bond Richard N BT3 64-67 Belleville MI
Bidwell Daniel L LTjg 63-65 Belmont MI
Symons Bob MMFN 73-73 Bessemer MI
Whitacre David A SN 70-72 Bloomfield Hills MI
Meath Michael J SK3 62-66 Canton MI
Vandemore David RM1 67-68 Charlevoix MI
Carpenter Paul D DC3 56-58 Comstock Park MI
Thorton Walter F SA 70-72 Detroit MI
Olney Ralph E EM3 56-59 DeWitt MI
Testo Michael J OS3 70-77 Edwardsburg MI
Eubank Roger SOG3 60-61 Escanaba MI
Hershey Robert L     Fife Lake MI
Gruwell Richard 'Woody' CS3 65-67 Flint MI
Thompson Donald D BT2 71-74 Grand Haven MI
Chandler James B SH3   Grand Rapids MI
Sanborn Lee LTjg 70-72 Gross Point Farms MI
Crowley James P TM3 66-67 Gwinn MI
Pulver Robert L BT3 68-70 Hanover MI
Janareli Gary RM3 70-73 Howell MI
Sumampow Richard G CSSN 69-71 Johnnesburg MI
Tomasi Dominick F SHSN 63-65 Kalamazoo MI
Calmes Charles J BMSN 69-71 Lambertville MI
Weaver William A MM2 64-67 Lansing MI
Andrus Ronald J QM3 76-77 LaSalle MI
Hayes Jim RD 65-66 Livonia MI
Parsons Jerry L EM2 65-68 Logansport MI
Taglione Louis BTG3 46-67 Macomb MI
Liedel Eugene EM1 65-67 Manchester MI
Michalak John P MM2 70-72 Marne MI
Warner Norman SKSN 58-59 Northville MI
Mamerow Ronald GMMSN 55-60 Owosso MI
Partaka William J BT3 67-69 Oxford MI
Paulik David J EMFN 76-77 Pinconning MI
Rubino Joseph GM3 54-58 Reed City MI
Koski Joseph H BMSN 57-59 Saginaw MI
Rump Michael U BT3 70-72 Saginaw MI
Spicer Edw D (Ted) SN 63-64 Sterling Heights MI
Mockles David L GMG3 65-67 Swartz Creek MI
Woutserz Larry J BT3 53-56 Warren MI
Williams Ray QM2 68-70 Ypsilanti MI
Hoeppner Robert J RM3 46-47 Bloomington MN
Gregory Dale G MM3 76-77 Cannon Falls MN
Stenersen Jerel SMSN 70-71 Granite Falls MN
Palazzari Michael J MM3 65-67 Hibbing MN
Peck Roger M STG3 70-73 Hutchinson MN
Ellingson Gary J LTjg 68-70 Mankato MN
Lucchesi John SA 72-73 Maple Grove MN
Marchessault Stephen SA 76-77 Maple Grove MN
Gilliland Noel W MM3 68-71 Minneapolis MN
Smith Craig (Snuffy) ETR3 76-76 Minneapolis MN
Kulawczyk David STG3 75-76 Rosemount MN
Peltier Jim RD2 67-70 Roseville MN
Glass David GMG2 72-74 Saint Paul MN
Lechner Michael MM1 71-74 St Cloud MN
Halloran Larry RD3 66-68 St Paul MN
Anderson Eugene D BT3 64-64 Stillwater MN
Walker Earl E SK3 77-77 West St Paul MN
Denman William F ATN3 64-66 Arnold MO
McHale Daniel J FTG3 64-65 Barnhart MO
Winston Rick RMC 52-55 Blue Springs MO
Steele Leon (Tim) MM3 63-67 Fenton MO
Robbins Jerry  BM3 64-65 Festus MO
Redden Ronald G CS2 70-72 Harrisonville MO
Williams Forrest (Bob) TM3 65-68 Harrisonville MO
Birchfield Robert C BTFN 76-77 Independence MO
Bowman Keith A HT3 76-77 Lebanon MO
Jones Jerry BM2 62-66 Lebanon MO
Offill Michael L SN 69-71 Mountain Grove MO
Wuebbels Stanley J MM3 70-72 Saint Peters MO
Larsen Kenneth E SA 65-65 Sikeston MO
Mallicoat Thomas F RDSN 54-56 Springfield MO
Farwell Malcolm MMFA 72-74 St Louis MO
Hampton David A   64-64 St Louis MO
Jones Gary W DK3 55-57 St Louis MO
McReynolds James EM3 61-62 Willow Springs MO
Treece Vernon ICFN 68-70 Windsor MO
Coale Edward BM1 50-54 Amory MS
Guyse Roger L SNFC 72-73 Conehatta MS
Hayes Jerry T SF 69-69 Ellisville MS
Grice Adrian  PC2 70-70 Florence MS
Terry Loyd E BM3 76-76 Florence MS
Gilliam David E BT2 74-75 Forest MS
Mayne Paul A MM3 55-57 Gulf Port MS
Chaney Ralph MM2 55-57 Hickory MS
Oberlies James M SN 59-61 Kiln MS
Triponey Donald C SMC 73-73 Lucedale MS
Molden Charles L FNHT 71-71 Moss Point MS
Wells Jimmy D MM3 70-72 Moss Point MS
Cole Harold SMSN 66-69 Philadelphia MS
Evans Robert B RD2 74-75 Saucier MS
Kwasny  Carl YN2 64-66 Seminary MS
Nunnally J Gutyon SA 68-70 Southaven MS
Heebner Ron BT 74-75 Vancleave MS
Vardell Don K LT 74-76   MS
Diederich Elmer M GM3 66-66 Big Timber MT
Richter Klaus P RD2 66-66 Billings MT
Duckworth John H RD3 68-71 Hamilton MT
Swan Ervin S SK2 66-67 Laurel MT
Jones Roger A BM3 66-69 Livingston MT
Tounsely Alan R EM2 68-70 Shepherd MT
Vaiteknuas Felix F LTjg 65-67 Arden NC
Sword George Jr GMGC 68-70 Asheboro NC
Chapin Winston BTFN 53-57 Asheville NC
Hebb Jr Lawson E FT3 49-52 Asheville NC
Weatherman Calvin B CSSN 70-72 Asheville NC
Brennen Neil M LTjg 71-72 Belmont NC
Williams James M - 50-50 Beulaville NC
Williams Kenneth H QMSN 58-61 Burlington NC
Bragg Irving L BMSN 66-68 Carolina Shores NC
Hegele Thomas R LTjg 64-65 Cary NC
Costner Marshall (Mark) RD3 65-67 Charlotte NC
Handor Salvador S TN 66-70 Charlotte NC
Beeman L E MM2 55-59 Chocowinity NC
Underwood Jon H PN3 72-73 Conover NC
Lawrence William G SK3 62-64 Creedmoor NC
Bumpass Charley EMP3 52-53 Durham NC
Kelcher David H FTG3 75-76 Durham NC
Cordell James H MM3 64-64 Fairview NC
Hillard Major V BT2 76-77 Fayetteville NC
Dula Van DCFN 70-71 Gastonia NC
Garrett Samuel W PC3 68-69 Gastonia NC
Lackey Terry G SN 70-72 Gastonia NC
Langer David BT3 69-72 Gastonia NC
Allen Stanley SK3 76-77 Greensboro NC
Lowrance Neal D   64-64 Greensboro NC
Klemick Ronald J LTjg 77-77 Hampstead NC
Raube Richard SO3 53-54 Hendersonville NC
Norton Thomas RD3 62-63 High Point NC
Woods Larry L YN3 64-67 Kernersville NC
Watson Charlie J BMSN 59-62 Kinston NC
Stanfield James L OS2 74-76 Knotts Island NC
McArdle Gary ETN2 65-67 Leicester NC
Giammarinaro Michael A     Leland NC
Gibson Ron LI3 60-62 Lexington NC
Goodermote James W MMFN 64-64 Lumberton NC
Ratliff Paul SK2 61-63 Moorehead City NC
Trindade Edmond C SKC 65-67 Mount Airy NC
Reed Jr Robert G RD3 75-75 Moyock NC
Arthur Thomas W GMT1 70-74 New Bern NC
Dilworth Richard RM1 67-68 New Bern NC
Lyon Edward E RM3 69-69 New Bern NC
Middaugh Douglas R FTGSN 66-66 Pinehurst NC
Basnight Robert W STG2 68-71 Raleigh NC
Lynn William M ENFN 69-71 Raleigh NC
Sconfitto Stephen R BM3 76-77 Raleigh NC
Hulin Jerry L SA 66-66 Randleman NC
Battle William MM3 50-54 Red Springs NC
Carroll Hubert BMSN 72-73 Riegelwood NC
Mathis Marshall M BT3 70-72 Robbinsville NC
Long Paul J PN3 72-74 Rutherfordtown NC
Wofford Robert N     Sanford NC
Mobley Joe SFM2 68-70 Swansboro NC
Bobbitt Ron SK2 60-62 Timberlake NC
Parks Whit L RD3 55-59 Tyner NC
Wilson B Eugene RM1 65-66 Washington NC
Greenfield John C FN 51-55 West End NC
Gore Eddie H MM3 62-63 Whiteville NC
Lammel Wayne E RM2 71-74 Arapahoe NE
Bartlett David R EM2 63-67 Bellevue NE
Perry Vincent W SM3 72-74 Fremont NE
Hannon Russ HT3 75-77 Omaha NE
Miller Glenn - 71-72 Omaha NE
Bazis Timothy W IC3 75-77 Plattsmouth NE
Gibbs Thomas FN 70-71 Boscawen NH
Perron Clement A GMT2 73-74 Canaan NH
Companion Ronald MM3 50-51 Clairemont NH
Turgeon Harold SM3 68-71 Concord NH
Conlon Mike RD3 69-70 Derry NH
Vose Paul E ET3 65-68 Derry NH
Pettis James RD3 72-73 Dover NH
Ainsworth Kenneth MM3 67-68 Glen NH
Bailey Peter F LTjg 58-60 Jackson NH
Colbath David F YN3 64-66 Meredith NH
Gordon Albert SN 61-63 Merrimack NH
Duclos Armand E MMFN 56-59 Nashua NH
Vigneault Eugene OS3 72-73 Plainfield NH
Drago James D SFM3 65-67 Salem NH
Kingery Serge E SMSA 76-77 Wilton NH
Chiasson Ed SN 76-77 Windham NH
Calafiore Matthew J GMTSA 76-77 Avon-by-the-Sea NJ
Wreck Christopher A GMG3 70-72 Bayville NJ
Richardson William A STG2 67-70 Berkeley Heights NJ
Bowen Jr Mark R YN2 60-62 Bordentown NJ
Tranger Wm David BT2 67-70 Brick NJ
Harding Rich FTG1 76-77 Brigantine NJ
Callahan Joseph M  SOGSN 57-60 Brigatine NJ
Shaw Howard RD2 53-56 Denville NJ
Zampino Anthony EM2 65-68 Dover NJ
McLean III John T GMT3 73-74 Forked River NJ
Suarez Ray PC2 75-77 Glassboro NJ
Robinson Curtis BT3 73-74 Glendora NJ
Byrnes Hyman Skip SA 76-77 Hammonton NJ
Long Connie Widow   Hammonton NJ
Turygan Daniel SM2 72+75-77 Hammonton NJ
Cooper James K FP3 47-49 Lakehurst NJ
Whalin John J BM2 64-67 Laurel Springs NJ
Burke John D FA 72-73 Lawrenceville NJ
Farrelly Denis  BT3 72-73 Little Egg Harbor Twp NJ
Neuroth Michael EM3 68-70 Little Egg Harbor Twp NJ
St Cyr William MM3 74-77 Magnolia NJ
Schrager Jeffrey J EM2 67-68 Mahwah NJ
Harraman Gary W BM3 65-65 Monmouth Junction NJ
O'Donnell Joseph T LTjg 72-72 Morristown NJ
Gizzi Angelo MM2 77-77 Newton NJ
Reeves Ronald HTCM 75-77 Oaklyn NJ
Wong Kenneth KC BM3 74-77 Old Bridge NJ
Archer Kevin P BT2 77-77 Paulsboro NJ
Gaydosh Peter J EW1 77-77 Princeton NJ
Hartman Wayne K ENFA 72-73 Redbank NJ
Connor G Chris LT - Salem NJ
Cortese Kenneth W MM3 75-76 Trenton NJ
Wright David BT3 70-74 Trenton NJ
Franchetta Joseph P FN 55-57 Vineland NJ
Wendland Steven L BTFN 75-76 Westampton NJ
Fiorino Stephen J PN2 69-71 Wharton NJ
Lee Sr Alfred SM3 77-77 Willingboro NJ
Lacorte Mauricio EM1   Woodbury NJ
Cowperthwait  Charles A MM3 49-52 Pennsville NJ 
Bounds Barney A MM1 71-73 Alamogordo NM
Heult Jan T ETNSN 76-77 Albuquerque NM
Carnathan Edward  ETN3 66-67 Carlsbad NM
Coleman Sidney P SN 72-73 Dona Ana NM
Thompson Joseph HT2 75-77 Farmington NM
McWilliam John T LT 71-73 Placitas NM
Boger Rev Robt H QM3 66-68 RR# 2 Shubenacadie NS
Foard David F STG2 70-72 Charlotte NV
Brown Jeffrey T HTFN 72-73 Las Vegas NV
Lovegren William C EM3 66-68 Las Vegas NV
Weiss Howard R Ens 47-48 Reno NV
Yaw Richard O EM2 57-60 Allegany NY
Lindley Peter L MMFA 70-72 Averill Park NY
Farley John CS3 51-55 Babylon NY
Dunkelbarger Larry F EM1(SS) 66-66 Ballston Spa NY
Bishop Richard  MM3 72-74 Bayport NY
Mercado JulioQ MS1 77-77 Brooklyn NY
Evans David N BT2 58-62 Carle Place NY
Romanino Otto J BT3 54-56 Carmel NY
Bilelia Richard J CS2 69-70 Centerport NY
Gathen James C Sr STG3 76-77 Cohoes NY
Maniscalco Louis RD3 64-66 Coram NY
Sayre Robert E MM3 68-70 Cutchogue NY
Parsons Roy C OS2 72-73 Dexter NY
Clements Paul MM3 63-65 Gansevoort NY
Wanecski William EM2 60-60 Harpursville NY
DiGuiseppe Alex G SH3 77-77 Hicksville NY
Tetkowski Dennis ETR2 67-69 Holland NY
Barnard Fred FT2 56-59 Ilion NY
Stavish Stan EMFN 60-61 Johnson City NY
Knapp Thomas CS3 62-66 Kanona NY
Pairan William R AMSN 66-66 Lindenhurst NY
Wellman Donald FTG3 69-69 Liverpool NY
Shaw Cedric G BM1 70-70 Lowville NY
Dease Mark C GMG3 70-72 Lynbrook NY
Carroll Phillip G BT3 70-72 N Tonawanda NY
Farmer Michael J Ens 64-66 New York NY
Goldenstein Buddy LTjg 51-53 New York NY
Principe David L ETNSN 66-68 Oneida NY
Slocum Kenneth J FTGSN 76-77 Oriskany Falls NY
Nagel Tom     Poughkeepsie  NY
Van Vorst Fritz QM3 57-59 Rensselaer NY
Chandler William J RD1 47-51 Ridge NY
Kemp James A CS3 54-55 Rochester NY
Supple George C LTjg 53-55 Rochester NY
Zeh Robert SN 70-71 Rochester NY
LaFountain Richard MME 52-54 Sag Harbor NY
Twist Edward L EM3 75-76 Savona NY
Steffes Bill FTG2 61-64 Schenectady NY
Claughsey John J GMG3 62-64 Schenectady  NY
Riccardo Peter C RD2 66-67 Smith Point NY
Meise Ronald MM3 69-71 Staten Island NY
Silano Raymond P PC3 65-66 Staten Island NY
Sims James B CSSN 72-73 Staten Island NY
Berda Francis SN 69-73 Syracuse NY
Blanchard Fredrick J SFM2 62-64 Syracuse NY
Greeley Robert L BT2 63-69 Syracuse NY
Miraglia Jake CS2 52-55 Tappan NY
Eggleston Jr Donald J LTjg 64-65 Vestal NY
Doty Joseph A BM3 63-67 Waterford NY
Engle Peter LTjg 69-70 Webster NY
Rattoballi James SM3 63-65 West Hempstead NY
Simms Steven L STGSN 66-69 West Henrietta NY
Molloy William SN 63-65 Yonkers NY
Yarolin Richard J SN 64-64 Yonkers NY
Delahanty Lawrence M MM3 72-74 Yorktown Heights NY
Martinez Eddie FN 58-61 Lynbrook NY 
Maurer Nicholas MM2 62-66 Monroe NY 
Blinkhorn Mike EM3 73-77 Akron OH
Dernlan David E MM2 66-69 Ashlan OH
Reesby Tony SN 76-77 Austintown OH
Rowe Robert E     Brookville OH
Edwards Dennis W MM2 60-62 Canal Fulton OH
Gallant Ted     Canal Winchester OH
Sturdivant Sr Ronald E SM3 65-69 Canton OH
Szabados Joel F BMSN 77-77 Chagrin Falls OH
Szabo John SOGSN 61-61 Chesterland OH
Handley Donald L PC3 66-67 Cincinnati OH
Hassler Bob OS3 75-77 Cincinnati OH
Ohmer Thomas A MM2 59-61 Cincinnati OH
Orlowski Ron EM3 59-62 Cleveland OH
Campbell Joseph M  ADJ3 67-68 Columbus OH
Dunnigan Deb     Columbus Grove OH
McKinley Jim BT2 - Dayton OH
Bates Scott EN3 70-72 Dresden OH
Jones Merle W SN 71-74 Elyria OH
Santella Joseph MM2 63-66 Fairborn OH
Hineland Dwayne IC3 56-58 Findlay OH
Parish Steve MM3 73-74 Findlay OH
Speck Larry L MM2 70-72 Galion OH
Shaddeau Richard G BTFN 77-77 Gallipolis OH
McMurry John P GMG2 70-73 Greenfield OH
Oney Raymond BTFN 71-72 Greenwich OH
McClary David M MM3 72-73 Hamilton OH
Bruce Michael SF 69-69 Ironton OH
Oliver Russ BM3 66-69 Kettering OH
Wheeler Jo Ann Assoc   Kettering OH
Chase Ralph T SK1 75-77 Lake Milton OH
Hughes Robert FTG3 62-63 Lake Milton OH
Melton Greg C BM3 71-74 Lebanon OH
Paxton Sr David E IC3 68-70 Lima OH
Tolbert Henry L FA 70-72 Lima OH
Murphy Sr Jeffrey L MM2 68-71 Logan OH
Transue Oliver D MM3 77-77 Massillon OH
Desgrange Charles D SA 74-76 McClure OH
Sipos Warren G RM3 67-70 Middletown OH
VanMeter Paul L GMG2 71-74 Minerva OH
Ray John E GMG2   Nashport OH
Sprout Richard P DK2   Newark OH
Dawson Frank H DK1 64-64 Niles OH
Lissimore Kenneth W BT1 77-77 Niles OH
Powell Ray BT3 58-61 North Benton OH
Snyder Gary BT2 63-67 Norwalk OH
Gross William F BT3 65-67 Parma OH
Sabatino Mike TM3 68-68 Pickerington OH
Reeder William G STG3 69-71 Powell OH
Esser Thomas D BMSN 58-60 Ravenna OH
Taylor Richard C MR1 70-73 Senecaville OH
Weaver James J MM3 59-61 Streetsboro OH
DeCandia Domenic MM3 58-61 Strongsville OH
Smith Reaford C BMSN 77-77 Troy OH
Paxton Edwin R EM3 66-69 Venedocia OH
Clark William T SOG2 60-62 Vienna OH
Shenberger Richard E MR3 75-77 Wakeman OH
Morse Franz L MM2 65-69 Warrenton OH
Moritz David L BM3 57-59 West Portsmouth OH
Wallin Ronald V MM3 66-68 West Portsmouth OH
Vanderwyst  Ron BT 52-54 West Salem OH
Hartsock Neil E MM2 56-58 Xenia OH
Otero Antonio J EM3 64-64 Youngstown OH
Novaria Lawrence A SO3 55-57 Zanesville OH
Ray David L BM3 64-66 Zanesville OH
Hutchinson J Glenn RM2 66-66 Claremont OK
Ogle Norman IC2 58-61 Cushing OK
Guy James Donald SH3 72-73 Kingston OK
Wibben Lawrence E SK1 74-76 Tulsa OK
Heimann William CT3 62-63 Ashland OR
Wass Robert A SN 66-66 Eagle Point OR
Creasy Donald E SD3 69-71 Independence OR
Landles Jim SO3 60-62 La Pine OR
Bradley Wallace FN 72-73 Lyons OR
Mlynarczyk Michael RM2 69-72 Portland OR
Merrill Ward L GMG2 67-68 Riddle OR
Reyenga John H RD2 67-69 Salem OR
Wall Burleigh G FN 75-76 Alequippa PA
Apanavage Anthony R RDSN 66-67 Allentown PA
Heuston Edward C MM3 63-65 Altoona PA
Beattie Walt SN 70-72 Barto PA
Godwin Russell T ETR3 63-65 Bath PA
Noel Daniel A DK2  52-54 Beaver PA
Grubb Jacob R GM 76-77 Bensalem PA
Wessner Charles R MM1 77-77 Bernville PA
Alloggio Daniel BT3 69-71 Bethlehem PA
Ignatovich Joseph ET3 59-62 Blakeslee PA
McGarry Charles S BT2 64-64 Bloomfield PA
Unangst Jr Geo L OSSA 77-77 Brookhaven PA
Leibensperger Leroy CS3 48-52 Center Valley PA
Creter Edward G SOG3 61-63 Chalfont PA
Hilton Larry M SH3 77-77 Chester PA
Coolen Ralph J GMG3 74-75 Churchville PA
Ahlin James STG3 67-70 Coal Center PA
Wicks Jay L RD3 58-60 Collegeville PA
Radziewicz William BT2 67-70 Columbia PA
Greendoner Kinley (Buzz)  YN3 68-70 Curwensville PA
Swinehart Leslie E HTC 77-77 Darby PA
Mizic Paul EM2 63-66 Douglassville PA
Morales Elmer J EM2 55-58 Downingtown PA
Matus Ron DKSN 67-67 Doylestown PA
Losch Walt SN 71-72 Drexel Hill PA
Donaldson Kenneth D RDSN 64-64 Edensburg PA
Woytowish Michael W MR3 74-75 Elderton PA
Svec James F PN3 59-62 Elizabeth PA
Scicchitano Robert L EMFN 69-71 Ellsworth PA
Cooper Bruce E RD3 66-66 Erie PA
Klimek John F BMSN 66-68 Fairview PA
Jay Jeff RD3 71-72 Folsom PA
Ellis John J RM2 64-67 Glenolden PA
Hess Randell M ENFN 76-77 Grampian  PA
Grandey David R MM2 77-77 Greensburg PA
Tubbs Charles A RMC 75-77 Grove City PA
Litvin James J BT3 71-73 Hanover PA
Martz Jr Marlin W SN 66-67 Harrisburg PA
Laskowski Joseph SF 69-69 Havertown PA
Moyer Dennis H SF2 63-67 Hawley PA
Mannion James H EM1 76-77 Hollidaysburg PA
Angelicchio Paul W EM3 76-77 Irwin PA
Barner Carole Assoc   Irwin PA
Taylor Daryl MM3 76-77 Irwin PA
Villi Vincent D EM3 68-71 Jeannette PA
Stivison Kenneth MMFN 68-70 Johnstown PA
Buffum Robert A   64-64 Kutztown PA
Wolfinger Carlton YN3 61-62 Kutztown PA
Kuntz James M SN 68-70 Lancaster PA
Harper Almon ETR3 74-77 Landenberg PA
Snoberger Ron BT3 60-62 Lebanon PA
Henry Charles A MM2 48-51 Lemoyne PA
Almond James - - Levittown PA
Kemmerer Ronald G RD3 63-66 Little Meadows PA
Itle William DK3 71-73 Loretto PA
Whittaker William ETR3 65-67 Macungie PA
Zimmerman Jr Raymond E MMFN 71-74 Mammoth PA
Crew Walter EM3 61-62 Media PA
Schwenk Carlos T QM3 50-53 Monongahela PA
Panosetti Robert R SNCS 71-73 Nazareth PA
Torok Frank ETR2 55-58 New Kensington PA
Weidman Bruce MM3 62-66 Norristown PA
Corbett James W BT3 64-64 North Versailles PA
Stitt Michael A BT3 67-69 North Versailles PA
Suppan Richard G OS2 76-77 Northhampton PA
McAfee Gordon YN3 54-56 Orrtanna PA
Maza Jr Edward J SN 75-77 Osceola PA
Shilling William J BT1 64-64 Penn Run PA
Cochrane Robert EM3 54-56 Perkiomenville PA
Aikens Larry A MS1 76-77 Philadelphia PA
Alston Don H FN 76-77 Philadelphia PA
Disipio Robert J SN 72-74 Philadelphia PA
Frizzle Robert SN 77-77 Philadelphia PA
Garrett Herbert C BMSN 61-63 Philadelphia PA
Lucini Bob SH3 74-77 Philadelphia PA
Michener Patrick J BM2 76-77 Philadelphia PA
Nash Lloyd M SN 46-48 Philadelphia PA
Parson Francis J SN 66-69 Philadelphia PA
Serlick Howard TM3 76-77 Philadelphia PA
Sorrells OC ET3 76-77 Philadelphia PA
Stroud William T ET1 73-75 Philadelphia PA
Tate Michael E BMSN 77-77 Philadelphia PA
White Jr Joseph SN 75-75 Philadelphia PA
Cheswick Robert A STG2 61-64 Pittsburgh PA
Chodor Alan OS3 72-73 Pittsburgh PA
Conley Richard J STG3 65-67 Pittsburgh PA
Eiben James M TM3 71-71 Pittsburgh PA
Horhut Eugene BMSN 69-71 Pittsburgh PA
Smith Donald E YN3 57-59 Pittsburgh PA
Yoder Nathan L (Bud) GMM3 62-66 Quakertown PA
Bell Malcomb L MMFN 76-77 Rices Landing PA
McCullough Simon BT3 72-74 Sabinsville PA
Yoder Dennis EM3 71-73 Schuylkill Haven PA
Anderson Sr Kenn RM3 75-77 Scranton PA
Cannon Francis R YN2 55-58 Shippensburg PA
Pelleschi William ICFN 49-50 South Williamsport PA
Baldwin Robert LTjg 57-59 State College PA
Vale Paul Q MMC   Thompsontown PA
Roy Mark S MSSA 77-77 Towanda PA
Hoffer Jr Robert BT3 72-75 Tower City PA
Diebold Terry EN3 75-76 Warminster PA
Sloan Lynn RD3 65-67 Warminster PA
Stoops David BT2 69-72 Waynesboro PA
Savoca Orlando S ETM 46-47 West Chester PA
Mann Keith D HT3 75-76 West Lawn PA
Welker James D MM3 52-55 Woodland PA
Kuszmar Edmund J LT 67-69 Yardley PA
Love Eugene B EN3 64-64 York PA
Fedorshak Mark F MM3 76-76 Zion Grove PA
Weaver Samuel T BT1 75-75 Sandy Lake PA 
Nieves Peter FTG3 63-64 Carolina PR
Ortiz Leonardo TM3 63-65 Dorado PR
Parent George RD2 62-66 Bristol RI
Affonso Joseph BTCM 64-64 Newport RI
Milburn Jack STG3 63-65 Newport RI
Morelli Angelo D SN 68-70 North Providence RI
Hareld Charles l Jr BMSN 70-72 Providence RI
Herald Charles l Jr BMSN 70-72 Providence RI
Kanis Leo BT3 60-62 Warwick RI
Marks Jr William J S1C 46-47 Aiken SC
May Michael D Ens 70-72 Aiken SC
Truesdale Gerald W GM3 64-67 Bishopville SC
Kamenski Ed RD3 62-65 Bluffton SC
McCafferty Eric C QM2 77-77 Charleston SC
Meyers Frank BM3 49-51 Charleston Hts SC
LaFlam Ron SO2 60-62 Columbia SC
Hammes Donald E LTjg 53-55 Florence SC
Hoenig   John G TM3 61-63 Fort Mill SC
Rowe Bob MM2 48-52 Goose Creek SC
Saradpon Valerpsp M MS2 76-77 Goose Creek SC
Turner Kenneth FN/AUX 60-60 Goose Creek SC
Reid J  Donald ETR2 66-69 Greenwood SC
Brown John Baxter SA 73-73 Loris SC
Dawkins H Clinton  SHB3 65-68 Manning SC
Rose Jr Robert M MM3 70-72 Moncks  Corner SC
Gosnell James H EN1 66-67 Moncks Corner SC
Cameron Gerard G LTjg 70-71 Mount Pleasant SC
Stokes Richard EN3 58-60 Mt Pleasant SC
Giambalvo Santo EM3 70-72 Myrtle Beach SC
Graham Kenneth  FN1 55-56 Myrtle Beach SC
Holdford Robert D STG2 72-76 North SC
Gibson Edgar (Hoot) FTSN 57-60 Pinopolis SC
Giffard David BT2 73-75 Ridgeville SC
Dore David LTjg 65-67 Saint Helena Island  SC
Hare Jeff LTjg 67-69 Simpsonville SC
Boggs Joseph T LTjg 67-69 Summerville SC
Johnson Herman Ens 71-73 Summerville SC
Simmons Joseph C EN3 64-64 Summerville SC
Nesbitt Larry F ST1 63-66 Sumter SC
Houghtaling CW (Bill) RD3 57-58 Surfside Bch SC
Gnirke Roy SM1   Surfside Beach SC
Able John R OSC 77-77 West Columbia SC
Swearengin George H GM3 69-70 West Columbus SC
January Steven J TM2 69-72 Gary SD
Cudmore Dan BT2 68-71 Harrisburg SD
McDonald Edwin EM3 68-70 Bartlett TN
Wilson Gary E SHSN 60-62 Brentwood TN
Sanders Jack M FN 65-67 Bristol TN
Barbree Arlie SN 67-68 Chattanooga TN
Bigger Ross BT2 56-58 College Grove TN
Stillman Phillip H GM3 68-70 Collegedale TN
Cookenham Edward D RM3 64-65 Jackson TN
Fritz Gerald W LTjg 68-70 Kingsport TN
Sisk Larry EM3 71-74 Knoxville TN
Tarver Paul M RD3 54-56 Knoxville TN
Collingsworth James Ens 61-63 La Follette TN
Wilson John C BMC 77-77 Millington TN
Bartash Ken STG2 76-77 Murfreesboro TN
Thompson Robert F LTjg 70-72 Nashville TN
Wyke Arthur W SA 70-72 Ramer TN
Arnold Harvel EM2 60-61 Waverly TN
Southerland Roderick A GM3 66-68 Alvarado TX
Purvee Wilford E YN1 74-77 Arlington TX
Brooks Robert C STG3 65-67 Austin TX
Smedley III Grant W LCDR 70-71 Austin TX
Abshire Clifford J GM1 64-66 Beaumont TX
Hayes Roger E RD3 69-70 Copperas Cove TX
Jones Bob L SFM3 60-62 Corpus Christi TX
Farley John W RD2 67-70 Dallas TX
Manning Randall T BMSN 75-76 Dallas TX
Sanders Randall FTG2 75-77 Deer Park TX
Scott Joe M FTG3 68-70 Dumas TX
Cleghorn Mark L FN 76-76 Ft Worth TX
Knipps Jeffery D YN2   Grapevine TX
Brancheau David M BT3 75-77 Greenville TX
May William C SN 62-64 Helotes TX
Wallan John   61-63 Hitchcock TX
Baird Leslie D MMFN 76-78 Houston TX
Bear Robert T LT 50s Houston TX
Burnett Marvin D   70-72 Houston TX
Matthews Preston C. SN 72-74 Houston TX
Miller Kenneth MM2 71-77 Houston TX
Speck William H BM3 71-73 Jacksonville TX
Ingram Gene BT3 74-77 Kerrville TX
Reeder Guye R MMC 70-72 Kingville TX
Baldemar Ramirez BT3 67-68 Live Oak TX
Tauber Johnnie L SFP3 66-68 Liverpool TX
Massey Jerry O RD1 64-65 Longview TX
Wisdom  John D BT3 48-49 Longview TX
Lester Eldon Jack MM1 69-71 Mission TX
Chalmers Ryan E DK2 70-72 Ohmaha TX
Arnaud Keven J MM3 77-77 Pflugerville TX
Condel III Frank G EM3 66-68 San Antonio TX
Timblin Sr Randall ET1 72-74 San Antonio TX
Nerren Joseph K FN 75-75 Spring TX
Akers Joe FTM3 57-60 The Woodlands TX
Newman Gary V FN 66-66 Tyler TX
Thomas Leslie E BTFN 66-66 Victoria TX
Priddy Rowland RM3 68-68 Woodville TX
Martching Larry D RM1   Vallejo Unk
Austin Ronald A EM3 67-69   Unk
Bish Bryan A       Unk
Black James A STC     Unk
Boron Michael J IC3 76-76   Unk
Brewer Victor  ETM3 48-48   Unk
Brown John W   72-73   Unk
Bryant Leonard F MMFN 65-66   Unk
Buisson Robert E   70-74   Unk
Burgess Arthur BTFN 55-57   Unk
Cannon Robert       Unk
Copeland James EM3 73-74   Unk
Deck Jim E   70-71   Unk
Dickinson Stan SH2     Unk
Dietz David       Unk
Dils Allen C   70-73   Unk
Gottlieb William A Ens 64-64   Unk
Knezevich  Emil BTFN 50-50   Unk
Knight Ernest CS 65-67   Unk
Korn Bill BT3 71-76   Unk
Latulippe Dale   65-65   Unk
Lester Chuck   70-71   Unk
Mader Robert R RM1 74-77   Unk
Mariner J       Unk
Martin Thomas G RM3 69-72   Unk
McAdams Donald BT3 69-70   Unk
McDavid Jr Charles J LTjg 64-64   Unk
McGinnis Jr Thomas M Ens 64-64   Unk
Redman Pat SK3     Unk
Rich Joseph SM 53-53   Unk
Richter Frank   50-54   Unk
Sauro Jr Francis A (Frank) TM3 63-66   Unk
Schmutz Frank   59-62   Unk
Schweich Cary A CS2 70-74   Unk
Severance Wayne BT3 77-77   Unk
Snyder Samuel E BT2 65-67   Unk
Sprister Tom RM 50's   Unk
Sproul Charles WT1c 46-46   Unk
Templeton Bobby L YN2 66-66   Unk
Toomey Vincent L QMSN 64-64   Unk
Weaver Fenton L BM3 63-65   Unk
White Fred RM3 54-55   Unk
Zettler Thomas R LTjg 64-64   Unk
Zimmerman Roy   59-54   Unk
Metcalf Vern L STC 70-72 North Odgen UT
Lear Phillip LTjg 70-xx Park City UT
Dammann Dennis EM2 68-70 Saint George UT
Forgie James - - Alexandria VA
Keith Craig     Alexandria VA
Lafferty Jim SN 70-71 Alexandria VA
McCaffree Jr Burnham C LCDR 64-66 Alexandria VA
Lihach John LTjg 75-77 Arlington VA
Roberts Stephen S Ens 65-67 Arlington VA
Norton Russell E MM1 46-47 Barhamsville VA
Love Ralph L QM3 68-70 Bassett VA
Huffman Richard W BM3 70-72 Battery Park VA
Rogers Kenneth B GMG3 70-73 Big Stone Gap VA
Davenport Jerry RM3 71-73 Chesapeake VA
Freeman Arnold Tom QM3 66-66 Chesapeake VA
Patterson Debbie DuBois Fam   Chesapeake VA
Warren Martin A RM1 66-67 Chesapeake VA
Douglas George T RD3 63-66 Chester VA
Cooper William F SA 70-72 Chilhowie VA
Hart Charles R SM2 70-72 Chincoteague VA
Hogge Lonnie R SM1 68-70 Christianburg VA
Dalton Clinton C FT2 60-63 Clarksville VA
Mumaw Marshall L SA 70-72 Edinburg VA
Duncan Early B MM3 75-77 Fairlawn VA
Lester Roy W EM3 73-75 Fairlawn VA
Miller John D QM3 66-69 Franklin VA
Robbins Steve RM3 61-62 Fredericksburg VA
Worley Raleigh K BT1 68-71 Gladstone VA
Sansouci Brian CS3 72-74 Gloucester VA
Sivers David W ENFN 65-65 Grottoes VA
Brown Wayne C WM2 70-72 Hampton VA
Spindle John M BTFN 66-70 Hampton VA
Baggett Joseph E Ens 72-74 Herndon VA
Rosser Larry SN 63-64 Highland Springs VA
Smith Hurley Gene FN 71-73 Lambsburg VA
Compher Samuel L PC3 67-68 Lovettsville VA
McCall Robert D EM3 70-73 McGaheysville VA
Adams Frederick T EN2 60-62 Mechanicsville VA
Tucker Ron L AGM 67-70 Midlathian VA
Roynesdal Rolf MML1 51-52 Midlothian VA
Stills Gilbert W YN3 66-67 Montpelier VA
Stutts Roy GMG3 68-68 Newport News VA
Nunnally Harold M SN 68-70 Newport News  VA
Burress Luther R Jr EM3 68-70 Norfolk VA
Carr Paul LT 75-77 Norfolk VA
Dinoso Auturo M TN 70-72 Norfolk VA
Gusler Hubert L BT3 77-77 Norfolk VA
Hatfield Lester D FTG2 64-64 Norfolk VA
Linse Francis X EM1 77-77 Norfolk VA
Martin Lowell EMC 67-69 Norfolk VA
Poe Paul G FTG3 77-77 Norfolk VA
Rothman Lennart RD2 68-72 Norfolk VA
Thierjung Robert - 60-61 Norfolk VA
Truran Arthur A GMG2 66-67 Norfolk VA
Turner Larry BT2+BTC 64-68 +72-73 Norfolk VA
Wilson Wm L (Bill) FTG2 67-73 Norfolk VA
Cobb George T BT2 67-70 Palmyra VA
Jack James M EM1 70-72 Portsmouth VA
Kohler Jimmie BT3 73-74 Portsmouth VA
Owen William L LTjg 57-59 Portsmouth VA
Cannon John FTG2 68-68 Richmond VA
Bouvier James M RD3 70-72 Roanoke VA
Gambacorta Jr Francis M LTjg 63-65 Smithfield VA
Duffy Frank J BT3 74-76 Suffolk VA
Legg Paul B   70-72 Suffolk VA
Sweezey Louis BTCM 60-63 Suffolk VA
Stanfield James L YN1 71-74 Surry VA
Kerwin Timothy H LTjg 69-71 Vienna VA
Ward Timothy P ET3 76-77 Vienna VA
Bailey Curtis R MM1 72-73 Virginia Beach VA
Bishop Ronald F Ens 65-67 Virginia Beach VA
Burke Donald B Ens 71-72 Virginia Beach VA
Chavez Cipriano A TN 70-72 Virginia Beach VA
Clarke Gray EM2 69-72 Virginia Beach VA
Davidson Charles RM2 56-60 Virginia Beach VA
Fosina Andrew J LTjg 65-67 Virginia Beach VA
Hedin Jr Raymond R BM2 76-77 Virginia Beach VA
Hermoso Rodolfo E TN 70-75 Virginia Beach VA
Hoberg Raymonds J MIDN 67-67 Virginia Beach VA
John Richard HMC 70-71 Virginia Beach VA
Lacosta Francisco M MS3 77-77 Virginia Beach VA
Logue Fred FT2 59-61 Virginia Beach VA
Mattocks John D     Virginia Beach VA
McGrath Eugene BT3 54-56 Virginia Beach VA
Medlin Gary SK2 69-71 Virginia Beach VA
Pearson Bennie FN 72-72 Virginia Beach VA
Robinson Nobert GMCS 66-66 Virginia Beach VA
Temple Ernest E BT3 76-77 Virginia Beach VA
Torres Herminio P SD1 70-72 Virginia Beach VA
Gray Jr Basil F CDR 66-68 Williamsburg  VA
Mozier Richard A CDR 72-73 Williamsburg  VA
Redman Dave M ETR2 61-65 Woodbridge VA
Bucko Robert J RD3 56-59 Yorktown VA
Poston George V EN3 70-74 Chester VT
Rossiter William K   69-71 Bremerton WA
Tonkin Don BM3 65-67 Bremerton WA
Haugen Robert B BT3 52-56 Burien WA
Lessmueller Robert J SA 76-77 Cathlamet WA
Champagne Lee DC3 66-67 Edmonds WA
Soverel Peter W LTjg 66-67 Edmonds WA
Hash Skip FTA2 59-61 Hoodsport WA
Weiss Edward B LTjg 76-77 Kettle Falls WA
Rogers Paul D EM3 54-57 Ocean Shores WA
Woywod Michael PC2 69-71 Seattle WA
Ladyman Thomas J BT3 76-77 Silverdale WA
Orthouse Delton D GMM3 63-67 Spokane Valley WA
Girard Guy A MM3 77-77 Richland WA 
Baumann Alan L BT3 71-74 Almond WI
Mickelson Richard L SN 66-68 Black Earth WI
Post Doug YN2 71-74 Boscobel WI
Hetchler Gary P FTG2 65-67 Eau Claire WI
LaPacz Terrence F FTG3 72-73 Green Bay WI
Marach Michael F SK3 66-68 Hayward WI
Barstad Willis A LTjg 77-77 Madison WI
Hansen Dale E STG3 68-68 Oconomowoc WI
Peer Jr John M SMSN 64-64 Port Washington WI
Wolff Roger A DC2 67-69 Princeton WI
Bourcier Richard N RD2 64-64 Rhinelander WI
Swoboda Dale E BM3 66-68 Two Rivers WI
Bandomir Patricia Assoc   Waukesha WI
Sucharski John MM2 71-74 Waupaca WI
Nelson Ted G FT3 64-66 Wausau WI
Kraus William MM3 55-57 Wild Rose WI
Norris Jack     Augusta WV
Schwartz John E BMSN 61-63 Bruceton Mls WV
Fields Robert W RDSN 61-62 Buckhannon WV
Peake Kyle YNM3 58-60 Crum WV
Sanford Albert L BM3 68-70 Fairmont WV
Hart Raymond     Frametown WV
Garner Lawrence     Hedgesville WV
Weir Roger TM3 60-61 Huntington WV
Henry Steven D LTjg 67-70 Hurricane WV
Lovejoy Rick RM2 71-74 Hurricane WV
Chandler Van     Kenova WV
Kilmer George ETN3 SS 65-66 Martinsburg WV
Luttrell M Douglas BM3 70-72 Martinsburg WV
Wood Daniel SN 54-56 Meadow Bridge WV
Ogden George A FN 67-71 Morganton WV
Yocum William E MMC 63-67 Parkersburg WV
Dishner Lynn E SN 66-68 Princeton WV
Hughes Scott A RD3 69-71 Princeton WV
Wheeler Barney D MR3 67-70 Princeton WV
Marraugh Robert EN1 69-71 Shepardstown WV
Maraugha Robert M EM1 70-71 Shepherdstown WV
Taylor Kenneth G EN1 67-68 St Marys WV
Light Phillip OSCS 70-71 Wayside WV
Taylor John BM3 70-71 Wheeling WV
Allen Roy D SN 76-76 SS No Contact  
Allison Jr Thomas G MMCS 76-76 SS No Contact  
Alrich Yvon - FA 76-76 SS No Contact  
Alvir Raymond F MS1 76-76 SS No Contact  
Barber Lunican J SA 76-76 SS No Contact  
Beam Richard A BT3 76-76 SS No Contact  
Bebber Dan W SK2 76-76 SS No Contact  
Boyd Dale E FR 76-76 SS No Contact  
Brady Jr Richard E BTFA 76-76 SS No Contact  
Burns John B STG2 76-76 SS No Contact  
Cancienne David P FR 76-76 SS No Contact  
Carter Jerome AK3 76-76 SS No Contact  
Cason Gregory A SN 76-76 SS No Contact  
Chapman Joe G BT1 76-76 SS No Contact  
Coffman Dennis L MM3 76-76 SS No Contact  
Cooksey Freddie R BTFA 76-76 SS No Contact  
Corporal John S MM1 76-76 SS No Contact  
Courtney Brian D SN 76-76 SS No Contact  
Cox Robert H SA 76-76 SS No Contact  
Cox Stephen M QM3 76-76 SS No Contact  
Cummings Brian K ENFA 76-76 SS No Contact  
Davis Jr Gerald P EMFA 76-76 SS No Contact  
Dean Richard L FA 76-76 SS No Contact  
Dillinger Robert D EN3 76-76 SS No Contact  
Dominguez Reynaldo S BT3 76-76 SS No Contact  
Donlon Timothy J FA 76-76 SS No Contact  
Dressel Andrew L QM3 76-76 SS No Contact  
Dye Thomas W OSSN 76-76 SS No Contact  
Elliott Robert L PN1 76-76 SS No Contact  
Ellis Keith W MM3 76-76 SS No Contact  
Erwin Larry E OS1 76-76 SS No Contact  
Fabrizio Nichola M MMFN 76-76 SS No Contact  
Fitzgibbon John J MM3 76-76 SS No Contact  
Gathen James C STG3 76-76 SS No Contact  
Gonzales Fernando - SN 76-76 SS No Contact  
Green Thomas C EM3 76-76 SS No Contact  
Greenwell Joseph R OSSA 76-76 SS No Contact  
Hawkins Richard L RM3 76-76 SS No Contact  
Heath Robert L SK1 76-76 SS No Contact  
Hemphill Jeff D FA 76-76 SS No Contact  
Henry Albert C STGSA 76-76 SS No Contact  
Herbst James R RM1 76-76 SS No Contact
Jackson William ? FTG2 76-76 SS No Contact  
Jessup Michael P FA 76-76 SS No Contact  
Jewell James R OS2 76-76 SS No Contact  
Jones Rodney A EM3 76-76 SS No Contact  
Karstens Gary W SM2 76-76 SS No Contact  
Koch Joseph E IC2 76-76 SS No Contact  
Kostan James T FR 76-76 SS No Contact  
LaPlante Thomas J FR 76-76 SS No Contact  
Lewis Bobby J SH2 76-76 SS No Contact  
Long Arthur L BM1 76-76 SS No Contact  
Maldonado Frank - FA 76-76 SS No Contact  
Mallory William J SR 76-76 SS No Contact  
McAllister Daniel E SR 76-76 SS No Contact  
McCabe Thomas - MM3 76-76 SS No Contact  
Miller David M STG2 76-76 SS No Contact  
Miller Robert B MM1 76-76 SS No Contact  
Miller Willard P FN 76-76 SS No Contact  
Miranda Alvis C BT3 76-76 SS No Contact  
Mosley David - SN 76-76 SS No Contact  
Neville Thomas J SH3 76-76 SS No Contact  
Pierce Jr Philips - YN2 76-76 SS No Contact  
Portugal Tobias M MS1 76-76 SS No Contact  
Price George C FN 76-76 SS No Contact  
Rainey Lewis E STG2 76-76 SS No Contact  
Reed Arthur W FA 76-76 SS No Contact  
Riggs Ronald W ETN3 76-76 SS No Contact  
Ritchie Michael F EM3 76-76 SS No Contact  
Roberts Ronald R RM2 76-76 SS No Contact  
Robinson Eugene - SK3 76-76 SS No Contact  
Rogers Michael W EN3 76-76 SS No Contact  
Rose Thomas P SA 76-76 SS No Contact  
Santos Efren L SKSA 76-76 SS No Contact  
Scherer Jr Robert A MM3 76-76 SS No Contact  
Sexton Parker - FTG1 76-76 SS No Contact  
Sharp III William W MM3 76-76 SS No Contact  
Short Richard E SA 76-76 SS No Contact  
Sutherland Marshall C SA 76-76 SS No Contact  
Thomas Dennis E M MM2 76-76 SS No Contact  
Thomas Jr John W ET1 76-76 SS No Contact  
Tyler George E M BT2 76-76 SS No Contact  
Valenti Joseph V BTFA 76-76 SS No Contact  
Vance Raymond W BTFA 76-76 SS No Contact  
Wade Bryan K SA 76-76 SS No Contact  
Walls James M IC3 76-76 SS No Contact  
Walsh Ronald L BT2 76-76 SS No Contact  
Weisbach Frederick J OS2 76-76 SS No Contact  
Williams Earl A HT3 76-76 SS No Contact  
Williams Richard A SR 76-76 SS No Contact  
Wright Thomas L BMC 76-76 SS No Contact  
Yates Kenneth L BTFA 76-76 SS No Contact  
 


 

  2018 by USS RICH ASSOCIATION, Inc - All rights reserved

 Last Update: August 21, 2018